29 listopada klasa IV d pod opieką Pani Katarzyny Kępińskiej-Polakowskiej i Pani Magdaleny Dubanik przygotowała wróżby andrzejkowe. W tym dniu sala lekcyjna została zamieniona w „Salę wróżb”. Uczniowie zostali przemienieni w prawdziwe Wróżbitki i Wróżbitów. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii.

Dużym powodzeniem cieszyła się wróżba z laniem wosku. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Organizowane były pokazy czarnej magii. Wiele śmiechu i radości dostarczały uczniom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się kto będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiednia przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.