1. Extra layout

Extra layout

Senectus vitae dignissim elit Pellentesque natoque laoreet Nullam velit ac lobortis. Non vel nibh tellus tristique In est neque volutpat ut sem. Convallis convallis justo wisi sed id orci feugiat faucibus nunc risus. Risus pede ante Mauris ullamcorper eu tellus consectetuer velit libero vel. Nisl dolor libero feugiat velit turpis Vestibulum urna senectus odio consectetuer. Congue Aliquam mauris sed tellus penatibus non accumsan mauris Duis wisi. Pellentesque.

2. Wide layout

Wide layout

Ipsum turpis accumsan cursus elit augue Morbi nibh Nullam amet purus. Cursus urna nunc Curabitur leo feugiat sagittis quis velit sit at. Tellus orci dolor dignissim Vivamus congue condimentum gravida Quisque tristique ut. At In eros adipiscing amet Phasellus cursus sed metus Aenean Curabitur. Eget Cum interdum odio justo malesuada Lorem quam pretium sem egestas. Curabitur et convallis et orci quam.

3. Normal layout

Normal layout

Et tempus ante a congue adipiscing Nam et a justo malesuada. Nonummy velit enim ac ut pede libero wisi tempor adipiscing at. Scelerisque egestas volutpat a faucibus montes nunc urna enim Vestibulum wisi. Lacus tempus pede accumsan egestas volutpat orci tempor ut vel sagittis. Lorem Morbi leo tellus quis justo sem adipiscing convallis Vestibulum.

4. Tablet layout

Tablet layout

Non netus interdum pretium augue Proin wisi sapien mi turpis Phasellus. Felis felis Nullam orci tortor egestas lacinia neque a id neque. Diam ornare urna Phasellus orci Mauris commodo Quisque Curabitur Nullam faucibus. Sed id eget Suspendisse consequat semper porta platea elit at Sed. Elit neque wisi ipsum ante In at vitae volutpat felis et. Amet tincidunt.

Non netus interdum pretium augue Proin wisi sapien mi turpis Phasellus. Felis felis Nullam orci tortor egestas lacinia neque a id neque. Diam ornare urna Phasellus orci Mauris commodo Quisque Curabitur Nullam faucibus. Sed id eget Suspendisse consequat semper porta platea elit at Sed. Elit neque wisi ipsum ante In at vitae volutpat felis et. Amet tincidunt.

5. Mobile layout

Mobile layout

Justo Vestibulum velit pede Vestibulum a Mauris purus risus vel vel. Tincidunt Curabitur magna Fusce tellus et sit dictum sollicitudin pretium libero. Mollis Morbi Maecenas consectetuer Vivamus sed eu eu nunc lobortis vel. Vel amet orci mauris mauris vitae dis eros pede consectetuer tempor. Ridiculus dolor Curabitur mi semper In laoreet aliquam habitasse id convallis. Nonummy.

6. Mobile port layout

Mobile layout

Quis volutpat nibh quam Vestibulum ante congue rhoncus congue nibh augue. Enim Vestibulum quis sem facilisi a id nibh tincidunt wisi enim. Laoreet sit semper ac Vestibulum vel pretium Curabitur ipsum adipiscing nibh. Leo Sed Nam quis eget egestas nunc enim volutpat nonummy Cum. Mattis metus ridiculus semper ante ipsum lobortis pulvinar Quisque ut tellus. Lobortis aliquet nunc ac.

 

Tytuły

 

Innowacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Login Form

 

Erasmus+

 
Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)  
 
 

Erasmus +

 
- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu
 
 

Film promocyjny 2022

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy 
 

Jadłospis

 

  • 20.11.2023-01.12.2023 PLIK
  • 25.09.2023-06.10.2023 PLIK
  • 9.10.2023 - 20.10.2023 PLIK 
 

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe 

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne 
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

Kontakt

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

tel.: 15 822 58 89
www.sp10tbg.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:
15 822 61 78

Obiady

INFORMACJA

WRZESIEŃ 15 DNI OBIADOWYCH

CENA JEDNEGO OBIADU: 4,50 zł

KOSZT ZA CAŁY MIESIĄC: 67,50 zł

WPŁATY WNOSIMY: ZA MIESIĄC WRZESIEŃ WPŁATA DO 10.10.2023 r

WPŁATA ZA OBIADY DOKONYWANA JEST Z DOŁU ZA ILOŚĆ DNI POMNIEJSZONYCH O WCZEŚNIEJ ZGŁOSZONE ODPISY. BLOCZKI NIEWYKORZYSTANE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.

PROSZĘ O WPŁATY W PODANYM TERMINIE. NIETERMINOWE WPŁATY SPWODUJĄ WSTRZYMANIE BLOCZKA NA MIESIĄC NASTĘPNY.