Tellus massa Vivamus orci habitant adipiscing cursus nonummy pretium nunc ipsum. Praesent justo tempor egestas eget id nulla Maecenas convallis odio nibh. Eleifend Vivamus odio Integer ut id malesuada nonummy elit pede Donec. Vivamus vel consectetuer pellentesque eu malesuada vitae parturient ante quis dui. Vestibulum ac Nulla risus magna ornare neque Quisque pellentesque sed Curabitur. Mattis sodales faucibus In Morbi lorem Sed.

Lobortis Donec elit enim volutpat magna mauris nec id augue mauris. Convallis urna pellentesque mi leo porta et ac nisl habitant Donec. Quis tempus Curabitur quis Nulla elit Vestibulum justo neque cursus at. Auctor semper pede In vitae amet Vivamus Sed nibh et Phasellus. Nibh Curabitur lobortis a Nullam tortor convallis pede justo hac Vestibulum. Ut.

Tytuły

Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Erasmus +

- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu

Film promocyjny 2021

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy

• Jadłospis PAŹDZIERNIK 2- PLIK
  • Jadłospis PAŹDZIERNIK - PLIK
  • Jadłospis WRZESIEŃ 2- PLIK
  • Jadłospis WRZESIEŃ - PLIK

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

www.sp10tbg.pl

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:

Obiady

Wrzesień 16 dni obiadowych

Cena jednego obiadu: 4,00
Koszt za cały miesiąc: 64,00zł

Wpłaty wnosimy:

Za miesiąc wrzesień wpłata do 10.09.2021
Wpłata za obiady dokonywana jest z dołu za ilość dni pomniejszonych o wcześniej zgłoszone odpisy.

Prosimy o wpłaty w podanym terminie