Mali Strażnicy Lasów

 

Początkiem maja klasa III b wzięła udział w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji "Cała Polska maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów" zorganizowanej przez organizację Fabryka Aktywności Młodych z Gorzowa Wielkopolskiego. To inicjatywa, której głównym celem jest edukowanie najmłodszych na temat ochrony lasów przed pożarami, nauka świadomego i odpowiedzialnego zachowania w czasie przebywania na łonie natury oraz podziękowanie osobom bezpośrednio związanym z ochroną lasów przed żywiołem ognia tj. leśnikom i strażakom.

Trzecioklasiści przygotowali prace plastyczne, które w formie scanów elektronicznych zostały przesłane do organizatorów i po weryfikacji, zostały umieszczone w sześciu Giga Laurkach składających się z 31 250 prac dzieci nadesłanych z 4052 placówek edukacyjnych z całej Polski. 29 maja – w Dniu Strażników Lasu, uczniowie kl. III b zaprosili leśnika Pana Remigiusza Adamczyka, który z rąk Pani Dyrektor Izabeli Łabędź otrzymał Giga Laurkę wraz z podziękowaniami za wieloletnie prowadzenie zajęć edukacyjno – przyrodniczych w klasach I-III. Dzięki udziałowi w akcji  uczniowie kl. III b otrzymali Certyfikat Małego Strażnika Lasów, opiekunowie Pani Marta Bielecka i Pani Dorota Klimek - Certyfikat Animatora Strażników Lasów, natomiast nasza szkoła, jako podziękowanie dla placówki kształtującej u dzieci poczucie odpowiedzialności za ochronę przyrody - Certyfikat Strażników Lasów.

 

Tytuły

 

Innowacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Login Form

 

Erasmus+

 
Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)  
 
 

Erasmus +

 
- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu
 
 

Film promocyjny 2022

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy 
 

Jadłospis

 

  • maj PLIK
  • kwiecień PLIK
  • marzec 2024 PLIK
  • 2.01.2024-12.01.2021 PLIK
  • 20.11.2023-01.12.2023 PLIK
  • 25.09.2023-06.10.2023 PLIK
  • 9.10.2023 - 20.10.2023 PLIK 
 

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe 

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne 
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

Kontakt

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

tel.: 15 822 58 89
www.sp10tbg.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:
15 822 61 78

Obiady

INFORMACJA

MARZEC 19 DNI OBIADOWYCH

CENA JEDNEGO OBIADU: 4,50 zł

KOSZT ZA CAŁY MIESIĄC: 85,50 zł

WPŁATY WNOSIMY: ZA MIESIĄC MARZEC WPŁATA DO 10.04.2024 r

WPŁATA ZA OBIADY DOKONYWANA JEST Z DOŁU ZA ILOŚĆ DNI POMNIEJSZONYCH O WCZEŚNIEJ ZGŁOSZONE ODPISY. BLOCZKI NIEWYKORZYSTANE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.

PROSZĘ O WPŁATY W PODANYM TERMINIE. NIETERMINOWE WPŁATY SPWODUJĄ WSTRZYMANIE BLOCZKA NA MIESIĄC NASTĘPNY.