Mobilność wirtualna Erasmus+

Wirtualnym Kongresem Młodzieży zakończył się projekt Erasmus+ „Europejski Kongres Młodzieży Szkolnej na temat środowiska naturalnego i jego ochrony” przygotowany przez szkołę koordynującą projekt IES Anna Gironella de Mundet w Barcelonie. Reprezentowało nas ośmioro uczniów z klas ósmych: Małgorzata Zając i Przemysław Szynal z kl.8b, Elżbieta Wiśniewska z kl. 8c oraz Agnieszka Kotulska, Julia Tworek, Patrycja Stępień, Kacper Kowalski, Łukasz Urban z kl. 8e. Każda ze szkół partnerskich przedstawiła podsumowanie swojej dwuletniej pracy w projekcie oraz dokładne studium zanieczyszczenia środowiska, które badała.

Szkoła hiszpańska przedstawiła zanieczyszczenie hałasem, rumuńska – zanieczyszczenie światłem, macedońska – ideę 3R (Reduce, Reuse, Recycle), włoska – ideę „zielonego miasta”. Przedmiotem badań naszej szkoły było zanieczyszczenie powietrza. W swoich wystąpieniach przedstawiliśmy przyczyny zanieczyszczenia powietrza, sposoby jego mierzenia, wpływ na organizm człowieka i środowisko naturalne oraz porównanie zanieczyszczenia powietrza w krajach szkół partnerskich. Zaprezentowaliśmy również w jaki sposób uczniowie naszej szkoły uczą się o zanieczyszczeniu środowiska oraz jakie widzimy sposoby poprawy tej sytuacji w Polsce i na całym świecie. Kongres zakończył się konkluzją, że poprawa czystości środowiska naturalnego jest przedmiotem troski nas wszystkich o miejsce, w którym żyjemy, i które chcemy zostawić dla przyszłych pokoleń.

 

Tytuły

 

Innowacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Login Form

 

Erasmus+

 
Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)  
 
 

Erasmus +

 
- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu
 
 

Film promocyjny 2022

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy 
 

Jadłospis

 

  • 2.01.2024-12.01.2021 PLIK
  • 20.11.2023-01.12.2023 PLIK
  • 25.09.2023-06.10.2023 PLIK
  • 9.10.2023 - 20.10.2023 PLIK 
 

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe 

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne 
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

Kontakt

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

tel.: 15 822 58 89
www.sp10tbg.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:
15 822 61 78

Obiady

INFORMACJA

WRZESIEŃ 15 DNI OBIADOWYCH

CENA JEDNEGO OBIADU: 4,50 zł

KOSZT ZA CAŁY MIESIĄC: 67,50 zł

WPŁATY WNOSIMY: ZA MIESIĄC WRZESIEŃ WPŁATA DO 10.10.2023 r

WPŁATA ZA OBIADY DOKONYWANA JEST Z DOŁU ZA ILOŚĆ DNI POMNIEJSZONYCH O WCZEŚNIEJ ZGŁOSZONE ODPISY. BLOCZKI NIEWYKORZYSTANE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.

PROSZĘ O WPŁATY W PODANYM TERMINIE. NIETERMINOWE WPŁATY SPWODUJĄ WSTRZYMANIE BLOCZKA NA MIESIĄC NASTĘPNY.