Święto Zakochanych zajmuje bardzo ważne miejsce w kalendarzu uroczystości  naszej szkoły. Walentynki to wyjątkowy dzień  i  znakomita okazja, do okazania przyjaźni i przywiązania naszym najbliższym. Tegoroczne obchody Dnia Świętego Walentego poprzedziły liczne przygotowania, podczas których Nauczyciele i Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zadbali o stworzenie wyjątkowego klimatu w naszej szkole.

W atmosferze miłości i życzliwości, w pięknych  strojach z charakterystycznymi czerwonymi akcentami, nasi najmłodsi uczniowie klas I-III udali się na szkolną aulę, by tam uczestniczyć we wspólnej zabawie. Pod czujnym okiem swoich wychowawców podążali tanecznym krokiem w rytm muzyki. Uczniowie starszych klas zorganizowali w tym dniu specjalną „Pocztę Walentynkową”, dzięki której można było przekazać uczuciowe wyznania ulubionym kolegom i koleżankom. Szkolne „Walentynki” nie narzekały na brak pracy. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców.

Tegoroczne Walentynki przyniosły dzieciom dużo uśmiechu i radości.