Rozpoczął się okres zabaw karnawałowych. Nie zabrakło ich również w naszej szkole. Jak karnawał to karnawał…, czyli  „Karnawałowa Zabawa Trzech Króli ”.

W dniu 5 stycznia 2023 roku w naszej szkole uczniowie niewątpliwie zasłużyli sobie na odpoczynek i dobrą zabawę. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Aula naszej szkoły zmieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami. Akcent dodały również kolorowe światła, które zachęcały do szalonej zabawy uczniów najmłodszych klas 1-3.

W szkole zaroiło się od królów, księżniczek, piratów, rycerzy, mundurowych, piłkarzy, czarodziejów, wróżek i innych różnych postaci. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw.

Zabawa była poprowadzona przez Pana, dzięki któremu wszyscy bawili się znakomicie. Humor dopisywał dzieciom, widać było na ich twarzach uśmiech, szczęście i zadowolenie. Były kółeczka, korowody i tańce w parach.

Po zabawie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie czekał na nich poczęstunek.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale bardzo zadowoleni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!!!