Zespół Teatralny Studio 10  od kilku lat działający w naszej szkole otrzymał I miejsce w konkursie teatralnym w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Konkurs  był dwuetapowy, jedną z nagród były warsztaty teatralne, które prowadziła Natalia Koza z Teatru Maska. Wszyscy otrzymali oczywiście dyplomy, a także festiwalową maskotkę - kota oraz książki i torby z cytatem patrona festiwalu.

W skład zespołu wchodzą uczniowie klasy I B:Lena Gradowicz, Amelia Olszówka Gabriela Wiśniewska,  III A: Julia Adamiec, Julia Buras, Martyna Miracka Aleksandra Mokrzycka, Kornelia Nowak, Milena Ratajewska, Emilia Samczak, Olivia Wójcik, IV B: Patrycja Czech, Maja Ordan, Emilia Skrzypczak, Opiekunami zespołu są : p. Dorota Koras, p. Barbara Dziuba.
Gratulujemy wykonawcom, dziękujemy p. Adamowi Rębiszowi za montaż i nagranie przedstawienia, rodzicom  za pomoc i zaangażowanie.