17 grudnia klasa IV C i IV D wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Wioski Św. Mikołaja w Bałtowie. W tym magicznym miejscu dzieci spotkały bajkowe postacie, które zaprosiły ich do wspólnej zabawy przy świątecznej muzyce. Odwiedziliśmy Bajkową Krainę Lodu, w której dzieci przeniosły się w sam środek słynnej bajki „Kraina Lodu” i przeżyły tam przygody Elzy i jej wiernych przyjaciół oraz obejrzały pokaz magii.

Sercem wioski była cieplutka chata Świętego Mikołaja. Kolejną atrakcją była zagroda z sympatycznymi zwierzątkami oraz zimowe Kino Emocji 3D. Szkoła Elfów – to kreatywne warsztaty prowadzone przez elfy i panią Choinkę. Podczas zajęć dzieci miały możliwość ozdabiania świątecznych pierniczków, które mogły zabrać do domu. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wielu emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.