6 grudnia to dzień, na który z niecierpliwością czekali uczniowie klas młodszych. Tego właśnie dnia w naszej szkole nie zabrakło wielu wspaniałych, mikołajkowych atrakcji. Każda klasa spędziła ten dzień według swojego pomysłu. Część wybrała się do kina na film pt. „Clifford”, część odwiedziła Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie, a część spotkała się ze Świętym Mikołajem, który odwiedził naszą szkołę.

Kilka klas uczestniczyło również w mikołajkowych warsztatach, zorganizowanych przez Szkołę Tańca Samba. Wszyscy uczniowie wspaniale i radośnie się bawili, byli bardzo zadowoleni i jedno trzeba przyznać - Mikołaj pamiętał o wszystkich! Tego dnia nikt nie został pominięty i każdy otrzymał drobny upominek!