?#chellengeniebieskiemotyle2021 #niebieskiemotyle2021

Klasa III E z p. Martą Bielecką i p. Anną Stefaniak zrealizowała wyzwanie zainicjowane przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu pod hasłem „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” . Celem tej wyjątkowej akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Do podjęcia tego wyzwania nominowała nas p. Joanna Jachyra z Zespołu Placówek Oświatowych w Nowej Dębie.

Dziękujemy za nominację i możliwość przyłączenia się naszej szkoły do tej akcji. Prosimy kolejne osoby o przekazanie iskierki przyjaźni. Nominujemy:

? Grupę ŻABKI ? z Przedszkola Publicznego nr 16 im. Kolorowa Akademia w Ostrowcu Świętokrzyskim z p. Tamarą Kostrzewą

?Grupę GWIAZDECZKI ? z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczna Kraina" w Radomiu z p. Karoliną Bielecką

? p. Jolantę Wejherowską Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

?1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

?2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

?3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

?4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

?5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

?6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane placówki i osoby.

Życzymy powodzenia