Obiady

SZANOWNI PAŃSTWO,

Uprzejmie informuję, że od następnego miesiąca, to znaczy już za listopad, wpłaty za obiady nie będą przyjmowane gotówką w szkole.

Wpłacać będziemy albo w kasie MOZE przy ulicy Kościuszki 30, I piętro, albo bezpośrednio na konto szkoły, którego numer poniżej przypominam:

83 1240 2744 1111 0000 3991 5652.

• Odpisy zgłaszamy jak dotychczas, czyli do godziny 9.00 danego dnia i zwracamy niewykorzystane bloczki.

• Na druku przelewu wpisujemy kwotę należną za dany miesiąc pomniejszoną o wartość niewykorzystanych obiadów, pamiętając, że jeden obiad kosztuje 3 złote. W tytule przelewu koniecznie wpisujemy ilość odliczonych obiadów.

• Na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń pani intendentki znajdziecie Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem informację o kwocie należnej za kolejny miesiąc.